jak stahovat

   s tohoto webu nekopírujte a ani to neskoušejte mohlo by dojit k zablokování IP adresy...      

jak stahovat...

Přes Rapidshare
Stahování přes Rapidshare je docela jednoduché. Nejdřive klikněte na tlačítko download a vyčkejte po chvíli by se vám měla zobrazit sránka kde klikněte na Free
Zobrazí se vám stránka kde čekejte než se odpočíta daná doba
Poté co počkáte zobrazí se vám stránka kde napíšeté daný kod.
Takto to udělejte se všemi soubory abyste měli kompletní film, hudbu, nebo hru.

Přes Megaupload
Klikněte na odkaz, který chcete stáhnout.Objeví se hlavní stránka megaupload.com. V pravém horním rohu se začne odpočítávat čas.
Pak naskočí okno s názvem Megaupload Links ( toto okno zavřete)
Až se odpočítá čas zvolíte "Click here to download" a už můžete stahovat.Pokud se vám místo času objeví název "Download with premium!" je server přetížený, proto zkuste stahovat později. Pokud je zde jiný text soubor byl zřejmě smazán.
Přes Torrent
No je to jednoduché postupujte takto:

1) Nejdřív musíte mít nějakej program přes kterej pak budete moc stahovat. zkuste třeba BitComet přez něj stahuju já. BitComet si můžete stáhnou zde .
2) Nainstaluj to. Zapni to. Ještě než začneš stahovat tak si nastav cestu kam se ti to bude ukládat.(možnosti - torrent - standartní cesta pro stahované na to klikni a pak si to nastav kam budeš chtít) .
3) Pak si vyber nějakej torrent třeba Age of empires III cvakni na to a už dáš jenom sosni oběví se ti tabulka uložit, otevřít atd.. ( uložit dávej jenom když ten torrent chceš nějak uložit třeba do dokumentu jinak dávej zatim otevřít ) pak ti najede nějaká tabulka tam dáš OK a pak jen čekáš až se ti to stáhne. Někdy to trvá třeba i 3 dny to pak záleží jakou máš rychlost.
4) Až to budeš mít stáhlí tak to budeš mít uložený tam kdes sis to nastavil.
5)V tý složce bys měl vidět jeden soubor např s koncovkou *.ISO.Nebo i více souborů třeba s koncovkou *RAR anebo tam bude spousta souborů a jeden z nich bude *RAR tak otevřete ten rar a rozbalte ho někam kam chcete.
6)Stahni si program Daemon Tools ZDE. Po instalaci programu byste měli mít v levém dolním rohu tam jak je ikona ICQ atd.(u hodin) červený čtvereček a v něm jakoby belsk kliknete na to lavím tlačítkem a tam budou dva řádky 1.Umnot all drives tak na tu neklikáte ale kliknete na ten řádek co je pod tím: Device 0: [ J:] No Media
7)Otevře se vám okno a tam vyhledáte ten soubor jak sem vám ho popisoval v kroku 5).Dvakrát kliknete a instalace by měla začít. (kdyby ne tak otevřete tento počítač a tam by měl být disk J nebo nějaký jiný a tam by měla být ikona dané hry na to kliknete a instalace by měla začít.)
Přeji příjemné hraní!!!!

Přes Filefactory
Když stahuješ přes FileFactory,nemusíš čekat na žádný limity. Klikni na odkaz a zobrazí se ti stránka FileFactory.
Bude tam tohle:Na filefactory nemusíte čekat takže rovnou do toho po kliknutí na odkaz se ti
v horní části upostřed zobrazí jméno a velikost toho, co chceš stáhnout.A v dolní části je odkaz modrou barvou - Download for free with FileFactory Basic. Po kliknutí na odkaz se ti zobrazí velká bílá plocha a uprostřed ní, je modrým písmem napsaný odkaz CLICK HERE TO BEGIN YOUR DOWNLOAD. Na to klikni a stahuješ

Přes Up-file
Přes Up-file na první pohled to vypadá složitě.Ale když to prozkoumáte zjistíte,že je to snadné.
Kliknete na odkaz a objeví se:


!UPOZORNĚNÍ!

Všechny soubory stahujete na vlastní nebezpečí. Za poškození počítače neneseme žádnou odpovědnost. Tento  web obsahuje soubory ke stažení, ale některé musíte vlastnit i  jako originál nebo ho do 24 hodin vymazat z PC. Na tyto soubory web jenom odkazuje a tak za ně nenese žádnou odpovědnost. Pokud s těmito podmínkami nesouhlásíte, nestahujte tyto soubory. Nebo jen na vlastní nebezpečí

 
© 2007 všechna práva vyhrazena Larteun.wgz.cz Czech Republick